Firemní akce

Teambuilding na Jižní Moravě nebo firemní akce uprostřed malebné přírody poblíž města Buchlovice? Obojí je skvělý nápad! V penzionu Buchlovský dvůr vám nabízíme možnost využít místnost o kapacitě 40 osob a uspořádat v ní jak menší večírky, tak i školení nebo rodinná setkání. Naplánujte si třeba víkendový teambuilding pro své oddělení – ráno vyrazte poznávat krásy Jižní Moravy, odpoledne prozkoumejte okolí penzionu a večer se pobavte u sklenky vína.

Vyčistit si hlavu a zmizet ze stereotypních kanceláří potřebuje občas každý. Proč si tu hlavu nevyčistit třeba v nádherném prostředí Jižní Moravy, co by kamenem dohodil od Buchlovic? Pokud právě hledáte místo pro váš další teambuilding nebo firemní akci pro své zákazníky, s výběrem penzionu Buchlovský dvůr rozhodně nešlápnete vedle! Postaráme se, abyste si Jižní Moravu užili opravdu naplno.

Pro firemní akce, večírky i rodinná setkání pro vás zajistíme i občerstvení formou rautu nebo cimbálovou muziku. Zažijte při vaší návštěvě Jižní Moravu se vším všudy a nenechte si ujít ochutnávku místních vín. Abyste se nemuseli o nic starat a vaši firemní akci si u nás užili naplno, k dispozici vám jsou naše apartmány, kde můžete načerpat síly na další den. Buchlovice a jejich okolí nabízejí nepřeberné množství přírodních i kulturních zajímavostí, proto neváhejte a naplánujte si váš další teambuilding do malebného prostředí Jižní Moravy a penzionu Buchlovský dvůr.

Po dohodě lze zajistit občerstvení např. formou rautu, ochutnávku místních vín nebo vystoupení živé cimbálové kapely.

 

kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte

 

Dle přání a požadavků připravíme vše k Vašemu pohodlí a spokojenosti. Proto nás neváhejte kontaktovat.