Služby

Teambuilding na Jižní Moravě nebo firemní akce uprostřed malebné přírody poblíž města Buchlovice? Obojí je skvělý nápad! V penzionu Buchlovský dvůr vám nabízíme možnost využít místnost o kapacitě 30 osob a uspořádat v ní jak menší večírky, tak i školení nebo rodinná setkání. Naplánujte si třeba víkendový teambuilding pro své oddělení – ráno vyrazte poznávat krásy Jižní Moravy, odpoledne prozkoumejte okolí penzionu a večer se pobavte u sklenky vína.

Vyčistit si hlavu a zmizet ze stereotypních kanceláří potřebuje občas každý. Proč si tu hlavu nevyčistit třeba v nádherném prostředí Jižní Moravy, co by kamenem dohodil od Buchlovic? Pokud právě hledáte místo pro váš další teambuilding nebo firemní akci pro své zákazníky, s výběrem penzionu Buchlovský dvůr rozhodně nešlápnete vedle! Postaráme se, abyste si Jižní Moravu užili opravdu naplno.

Pro firemní akce, večírky i rodinná setkání pro vás zajistíme i občerstvení formou rautu nebo cimbálovou muziku. Zažijte při vaší návštěvě Jižní Moravu se vším všudy a nenechte si ujít ochutnávku místních vín. Abyste se nemuseli o nic starat a vaši firemní akci si u nás užili naplno, k dispozici vám jsou naše apartmány, kde můžete načerpat síly na další den. Buchlovice a jejich okolí nabízejí nepřeberné množství přírodních i kulturních zajímavostí, proto neváhejte a naplánujte si váš další teambuilding do malebného prostředí Jižní Moravy a penzionu Buchlovský dvůr.

 

kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte

 

Po dohodě lze zajistit občerstvení např. formou rautu, ochutnávku místních vín nebo vystoupení živé cimbálové kapely.

 

kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte
kliknutím zvětšíte

 

Dle přání a požadavků připravíme vše k Vašemu pohodlí a spokojenosti. Proto nás neváhejte kontaktovat.