Přečíst celé...

Penzion Buchlovský dvůr, skrytý v samém srdci mystických Chřibů pod tajemným hradem Buchlov, je oázou pro návštěvníky regionu Jižní Morava. Penzion Buchlovský dvůr je ideálním místem pro všechny, kteří hledají ubytování v přírodě, jejichž cílem jsou Buchlovice a okolí a zároveň hledají ubytování v penzionu. Prakticky, a přitom útulně vybavený penzion nabízí vše, co potřebujete ke strávení klidné rodinné dovolené.

Oprostěte se od starostí všedních dní a vyrazte na Jižní Moravu – přátelská nálada místních, nádherná příroda a kulturní bohatství si vás podmaní během okamžiku. Jednoznačně nevynechejte Buchlovice s ikonickým zámkem a rozsáhlým parkem. Toto prostředí si zamilujete a nejen kvůli němu se budete do Buchlovic a okolí vždy rádi vracet. Při každé vaší návštěvě totiž narazíte na něco nového, díky čemu vám Jižní Morava ještě více přiroste k srdci…

Ubytování v soukromí u hradu Buchlov, poblíž města Buchlovice je místem klidu pro každého, kdo hledá klid nejen pro svoji duši, ale i tělo. Jiskřivý vzduch, naplněný vůní zdravých lesů, terény vybízející k různým sportovním aktivitám a zázemí s nádechem historie. Zažijte přátelskou a pohodovou atmosféru při ubytování v Penzionu Buchlovský dvůr. Ten se stane výchozím bodem pro všechny vaše výpravy za historií a krásami okolí. Uvidíte, že po pár dnech se do malebného okolí zamilujete a Jižní Morava se stane vaším druhým domovem.